Boss: opakování pohárového zápasu není velký problém

Sir Alex Ferguson trvá na tom, že jeho excelentní tým si zvládne poradit s neplánovaným zápasem navíc po sobotní remíze 1:1 s Readingem na Old Trafford.

United teď musí uprostřed týdne, mezi zápasy na hřištích Fulhamu (24. 2.) a Liverpoolu (3.3.), cestovat na sever na Madejski Stadium k odvetě FA Cupu.

Boss ale říká: „opakování pohárového zápasu pro nás není velký problém.“

„Máme nabitý kalendář zápasů, ale máme excelentní tým. Dneska odpočívalo šest hráčů a ti, kteří je nahradili prokázali svoje kvality.
     „Myslím, že to byl dobrý týmový výkon, místy jsme hráli výborný fotbal a podle mě to byl fantastický pohárový zápas.“

Ačkoliv je daleko do odvety, manažer United přiznal, že byl zklamaný z toho, že se Manchesteru nepodařilo vyřadit Reading na první pokus. Zvláště potom, co viděl šance Solskjaera, Ronalda, Sahy a Parka. Všichni byli blízko gólu, který ale dal jen Carrick.

„Litujeme zahozených šancí.“  konstatoval Ferguson.

„Zahozené šance byly velkou příležitostí pro  Reading. Měli trošku víc štěstí, ale šli mu naproti. Vždycky říkám, vedení jedna nula není ve skutečnosti nic. Můžete dostat za sekundu gól, po hloupém rohovém kopu, kdy soupeř má v šestnátce 5 hráčů a vy máte 10, je to stresující.“

„Ale uznávám také kvality Readingu, pracovali tvrdě, vydrželi bojovat a nebyli záludným týmem ",řekl Sir Alex pro Sky Sports 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.