Eric:Buď jako Giggsy

Eric Djemba-Djemba vzkázal jednomu ze svých nejlepších kamarádů Cristanu Ronaldovi, aby si vzal příklad z Ryana Giggse.

V létě 2003 přišel na Old Trafford relantivně neznámý mladý Portugalec, ale plný potenciálu a Sir Alex věděl, že se z něho jednoho dne může stát nejlepší hráč na světě.

V poslední době se o Ronaldovi buducnosti neustále spekulovalo v médiích, ale jeden z jeho kamarádů, bývalý záložník United Eric Djemba-Djemba řekl, že Ronaldo si úžívá svou hru.

„ Pořád si s Ronaldem telefonujeme a několikrát jsme spolu zašli na kávu v Manchesteru“, řekl bývalý hráč Nantes,který nyní působí v druholigovém Burnley, kde je na hostování z Aston Villy.

„ Říkal jsem mu,aby zůstal v Anglii a neodcházel do Španělska. Myslím si, že tomu rozuměl, vím, že ano. Řekl mi, že nechce odejít. Manager United ho má rád, hráči ho mají rádi a fanoušci také, tak proc by odcházel?“.

 

Během svého působení na Old Trafford, kam přestoupil za £ 3.5 miliónů, kamerunský hráč často vzhlížel k Ryanu Giggsovi. Welšký záložník je jen 3 zápasy k tomu,aby překonal hranici 700 zápasů v rudém dresu a podle Erica je jako inspirace pro ostatní hráče v klubu.

„ Měl by si vzít jako příklad Ryana Giggse. Když United hráli v této sezóně proti Ville, přišel jsem do jejich šatny a řekl Giggsovi. „ Je ti 33 a pořád seš tak rychlý. Jak to děláš? Seš úžasný“.

„ Cristiano je vyrovnaný a všechno se mu teď daří, ale kdo ví,co se může stát,když změní klub a odejde do zahraničí? Je jedním z nejlepšíc střelců v Premier League“.

„Myslím si ale, že s přestupem do klubu jako Real nebo Barcelona může ještě počkat, je mu stále jen 22 let. Pokud chce, může přestoupit za tři nebo 4 sezóny a pořád bude mít několik skvělých sezón před sebou“.

Na závěr Eric řekl „ Myslím si, že United letos vyhrají titul. Doufám, že ho vyhrají“, zakončil svůj rozhovor kamerunský středopolař.

zdroj;foto – manutd.com 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.