Ferguson: Rozhodnou zápasy venku

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson předpovídá, že důležité bude zvládnout šest utkání na hřištích soupeře, pokud chce jeho tým vyhrát ligový titul.

Manchester United o víkendu porazil Charlton 2:0 a nadále si tak drží odstup šesti bodů od druhé Chelsea, která o víkendu rovněž nezaváhala. Do konce sezóny ještě zbývá 11 ligových utkání, z toho 6 Manchester odehraje jinde než na Old Trafford. Přespříští víkend Manchester United navštíví Fulham, zatímco Chelsea ligu hrát nebude, protože ji čeká finále Carling Cupu proti Arsenalu. Pokud by Manchester vyhrál, náskok by tak narostl na devět bodů. A ten další týden se Manchester střetne s Liverpoolem a pokud by zase vyhrál, náskok by narostl o 12 bodů, jelikož Chelsea hraje v ten samý den o pět hodin později s Portsmouthem a právě toho by rád Sir Alex Ferguson využil.

"Je to příležitost. Celkem máme před sebou ještě šest utkání na hříštích soupeřů a nemyslím si, že tam jsou nějaké lehké zápasy. Čekají nás dva velmi těžké zápasy proti Liverpoolu a Chelsea, ale utkání proti Fulhamu, Portsmouthu, Evertonu a Manchesteru City také nebudou lehké. Náš osud je v těchto utkáních", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.