Ronaldo: Wayne a já jsme jako bratři

Cristiano Ronaldo tvrdí, že jeho spor s Waynem Rooneym na Mistrovství Světa 2006 jen utvrdil jejich přátelství.

Ronaldo rozzuřil řady fanoušků tím, jak se dožadoval, aby byl Rooney vyloučen, mnoho jich shledávala Ronalda odpovědným za Rooneyho červenou kartu a následné vyřazení Anglie z turnaje.

 Záložník Manchesteru United se musel v této sezóně vyrovnat s nadávkami od fanoušků ostatních klubů, ale dokázal to ustát senzačně a jen potvrdil, že má s Waynem vřelý vztah. 

,, Po všem co se o Waynovi a mě napsalo, zůstáváme stále nejlepšími kamarády. Dokazuje to i hra, kterou předvádíme.‘‘ řekl Ronaldo.

 ,, S Waynem jsme jako bratři a to co se stalo na Mistrovství Světa jen utvrdilo naše přátelství.‘‘ 

,, Reakce na jeho vyloučení byly velmi silné. Hodně jsem o tom přemýšlel, ale netrápilo mě to.‘‘

 ,, V Manchesteru vždy všichni stáli při mně. 

,, Po onom zápase, ve kterém byl Wayne vyloučen jsme se potkali. Popřál mi hodně štěstí a poté jsme si ještě vzájemně poslali textovku, jako praví kamarádi.‘‘

 Ronaldo byl také nařčen z filmování, ale tvrdí, že to jsou jen řeči rozčílených fanoušků konkurenčních klubů. 

,, Lidé si myslí, že jsem simulant, protože jsem kvůli tomu incidentu přišel o titul nejlepšího mladého hráče Mistrovství Světa.‘‘uvedl.

 ,, Ale nevadí mi to a vyrovnávám se s tím dobře. Kritici  by se měli podívat, kolik úderů a kopanců při zápase dostanu.‘‘ 

,, Posměšky a narážky mě jen povzbuzují k lepším výkonům. Mám rád nepřátelství cizích fanoušků – znamená to, že ze mě  mají strach.

 ,, Mistrovství Světa ze mě udělalo lepšího hráče.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.