Ferguson: Mladíci dostanou šanci

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson říká, že příští sezónu chce do prvního týmu United zapracovat více mladíků.

Skotský manažer chce od příští sezóny zapracovat do prvního týmu Manchesteru United více mladíků, jelikož generace z roku 1992 Gary Neville, Paul Scholes a Ryan Giggs už pomalu končí. Ferguson by rád v příští sezóně viděl v týmu hráče jako jsou Ben Foster, Gerard Pique, Giuseppe Rossi, Jonny Evans, Lee Martin a Phil Bardsley.

"Jsme spokojeni s mladými hráči, které máme. Tři mladí kluci – Jonny Evans, Craig Cathcart a Darron Gibson – se jeví hodně dobře. Také máme Lee Martina, který je momentálně na hostování ve Stoke City. Danny Simpson je v Sunderlandu a Phil Bardsley v Aston Ville. To je dobré. Gerard Pique každý týden hraje v prvním týmu ve Šapěnslku v Realu Zaragoza a také má velký potenciál. Giuseppe Rossi je v Parmě, kde střílí branky. Tito kluci mají velký potenciál. To je dobrá zpráva do budoucna, o tom není pochyb. Co s nimi uděláme příští rok, je zatím velký otazník, protože, když vám je 19 let, můžete je ještě poslat na hostování. Ale samozřejmě nechtějí být pořád na hostování. Chtějí přijít zpátky a bojovat o první tým. Bude to pro ně velká výzva a pokud se ukážou v dobrém světle, určitě dostanou příležitost", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.