Představujeme: Anton Bryan

Pokračujeme v sérii rozhovorů s mladými hráči. ManUtd.com nám představil rudé křídlo Antona Bryana…

 

Jméno: Anton Bryan, známí jako Anton. Narozen: 4. Října 1989 v Manchesteru.

Post: Křídlo, nebo útočník. V této sezoně hraji více křídelního záložníka.

Síla: Jsem nebezpečný s míčem, můžu hrát i útočníka. Mám rychlost a akceleraci přes pět yardů, která mi pomůže, když se na křídle snažím dostat za obránce.

V čem se mám zlepšit: Hlavičkování. V současné době je moje hlavičkování příšerné. Trenéři nám přidělali míč na kousek lana, abychom na tom mohli trénovat výskoky a hlavičkování.

Hráč v klubu, kterého obdivuji: Z mládežnického klubu to byli starší kluci, jako Fraizer Campbell a Fabian Brandy. Z A týmu je to Ronaldo a Rooney. Rád bych něco z jejich hry naučil. Schopnosti Ronalda a Rooneyho jsou skvělé. Pokud jde o Rooneyho, je naprosto neuvěřitelné, že je jen o pár let starší než já. To ukazuje na to, co dovedou mladí hráči United.

Život v United: Jsem tady sedm let. Minulých pár měsíců bylo nejlepších v mém životě. Vše, co se vztahuje k životu United je úžasné. I když máte štěstí, nebo ne. Vazba mezi hráči v týmu je veliká a personál týmu se o vás stará, dělá pro vás vše nejlepší.

Začátky: Začínal sem hrát v místním týmu Fletcher Moss. Zkusil sem to v Manchesteru City, ale tam to nikdy nešlo. O pár měsíců později sem zkusil United a postoupil sem. Bylo mi tehdy deset let a byl sem fanoušek United. Takže se pro mě sen stal skutečností.

Fotbalové cíle: Možná to bude znít přehnaně, ale chtěl bych se probojovat do A týmu. Vím, že to nebude vůbec lehké. Ale chci být nejlepší hráč, jak jen to bude v mých silách. Doufám, že se mi to zde podaří uskutečnit.

Nejlepší moment v mé fotbalové kariéře: Den, kdy mi řekli, že můžu hrát za United. Týdny sem měl noční můry z toho, že mi řeknou ne.

Nejtrapnější moment: Musím si zaklepat, že sem si zatím nedal žádnou hroznou vlastní branku. Nejhorší je, když se vám posmívají před A týmem, nebo staršíma klukama z rezervy.

Další oblíbené sporty: Basketball a stolní tenis. Ve stolním tenise určitě nejsem nejlepší. Protože máme stůl přímo v tréninkovém centru, po tréninku si vždy rád zahraji. V něm je zřejmě nejlepší Ronaldo, ovšem i Was Brown není špatný. Pokud nepočítám první rok, patřím uričitě k těm lepším.

Film: Identity, nebo White Chick, to byla sranda.

Hudba: Líbí se mi vše. Hlavně R´n´ B, nebo soul. Mám rád Marquese Houstona

TV: Friends

Nejlepší fotbalový trenér: Tom Cleverley, ten vždy tvrdě pracoval.

Nejhorší fotbalový trenér: Richard Eckersley, pořád někoho obviňoval. (smích)

Týmový šašek: Febien Brandy nebo Jimmy Derbyshire. Nejlépe a nejhůře oblékaní: Nejsem si jist, kdo je nejlepší a nejhorší. Ale co se týče vzhledu Febiena, nemůžu nic vytknout.

Popiš se třemi slovy: Vtipný, pohodář, odhodlaný.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.