Queiroz mluví o plánech s Ronaldem

Carlos Queiroz trvá na tom, aby Manchester United udělal vše co bude v jejich silách, pro udržení Cristiana Ronalda v týmu a zalichotil portugalskému útočnému křídlu , jako fotbalovému Michaelovi Jordanovi.

Ronaldo v této sezoně Premiership září a Queiroz věří, že to předurčuje jeho sílu.

“ Během své kariéry sem zažil mnoho hráčů, ale myslím si, že pro příští fotbalovou dekádu bude Ronaldo znamenat stejné, jako Michael Jordan pro NBA“ řekl Queiroz pro A Bola

“Má talent od Boha, nikdy sem neviděl hráče s takovými schopnostmi“ “Jeho technika, tělesné předpoklady, úsilí, talent a k tomu ještě jeho postoj k tréninkům a zápasům. “Je to hvězda podstatné části dalšího desetiletí“

Ronaldo působí na Old Trafford tři a půl sezony, ovšem díky výtečným výsledkům, které za tuto dobu plní, byl spojovám s odchodem do Španělska. Barcelona i Real Madrid prý této 22- leté hvězdě, která je Manchesteru upsána do roku 2010, poslali nabídku smlouvy.

Ovšem Queiroz prozradil, že Manchester již ukončil veškerá jednání, která by znamenala Ronaldův nový úděl v jeho budoucnosti. “Manchester United má velice jednoznačnou politiku v oblasti jejich hráčů a to mimojiné znamená, že s nimi nebude předčasně ukončovat smlouvy“ vysvětlil.

“ A tak to je i s Cristianem Ronaldem“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.