Sheasy spokojen s rolí v týmu

Obránce Manchesteru United John O?Shea trvá na tom, že zisk dalšího titulu Premierleague by byl něčím víc než jen náhradou za jeho neschopnost udržet se tuto sezónu v prvním týmu.

25- letý irský obránce zatím v této sezoně pouze střídá, ale i tak je šťastný, že je součástí vítězného týmu.

Ačkoli O’Shea nastoupil v průběhu týdne v zápase proti Watfordu, je pravděpodobné, že v sobotním duelu proti Tottenhamu zůstane opět pouze na střídačce.

,, Každý se zkouší probojovat do základní sestavy .‘‘

,, V několika posledních sezonách jsme se museli obejít bez některých důležitých hráčů celé měsíce, ale v této sezoně jsme se vypořádali se vším, co nám stálo v cestě a mužete vidět, že si hru užíváme. ‘‘

 

O’Shea také mluvil o potřebě zlepšit formu ve venkovních zápasech , která znamenala, že United získali pouze čtyři body ze čtyř utkání.

Při " výletech " na Stamford Bridge a Anfield Road, které stále ještě hráče čekají tak možná budou muset bodovat naplno, jestli si přejí vyhrát titul Premierleague.

,, Víte, jaké zápasy nás čekají a víte, že nebudou vůbec snadné, ale my se snažíme je všechny vnímat jen jako další zápas – nic víc. ‘‘

,, Naposledy, když jsme vyhráli ligu, jeli jsme na tyto stadiony a zvítězili na nich. A to je to, co musíme udělat i teď. ‘‘

,, Víme, že to v neděli bude velmi obtížný zápas a další nás ještě čekají. Ale díky formě, ve které se právě nacházíme jsem velmi optimistický. ‘‘

O’Shea také pěl chválu na útočníka Henrika Larssona, který úchvatným způsobem začal svůj pobyt na Old Traffordu.

,, Můžete sami vidět jeho vliv na tým. A góly, které dal dokazují, že je to špičkový hráč a pro nás je velkou výhodou s ním hrát a trénovat ".

,,  Henrik tým pozvedl ve správnou chvíli, když přicházejí ty nejtěžší zápasy a bude velmi smutné vidět ho odcházet, jestliže tedy opravdu odejde ‘‘.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.