Rijkaard: Ronaldo je skvělý hráč

Trenér Barcelony Frank Rijkaard Cristiana Ronalda popsal jako "skvělého hráče", ale dodává, že hráčův přestup do španělska je momentálně pouhou spekulací.

Portugalský reprezentant hraje v letošní sezóně v životní formě a patří k nejlepším hráčům v Premier League. Mnoho lidí dokonce soudí, že Ronaldo se svojí formou momentálně patří k nejlepším fotbalistům na celém světě. I proto se o Cristiana Ronalda vážně začaly zajímat fotbalové kluby ze Španělska, hlavně Real Madrid a Barcelona. Sir Alex Ferguson ale vyhlásil, že Ronaldo není na prodej a zakázal hráči o Realu Madrid v médiích mluvit. Real Madrid totiž už veřejně vyhlásil, že Ronaldo by byl do jejich týmu skvělou posilou. V posledních dnech se ale začalo hovořit hodně také o Barceloně. Samotný holandský trenér Barcelony Frank Rijkaard prohlásil, že Ronaldo je skvělý hráč a velmi ho obdivuje. Ale zároveň dodává, že v nejbližší době asi Ronaldo do Španělska nepřestoupí.

"Je to bezpochyby jeden z nejlepších hráčů ve světovém fotbale. Ale momentálně jsou to jenom spekulace, nic konkrétního. Musím říct ano, je to skvělý hráč, ale momentálně nemůžu nic dodat. Je ještě brzo komentovat budoucí přestupy. Máme před sebou ještě hodně utkání a tato skupina ještě hodně ukáže", řekl Frank Rijkaard pro Sport.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.