Manchester odmítl nabídku Barcelony za Rossiho

Fotbalový agent Giuseppe Rossiho uvedl, že několik evropských klubů včetně Barcelony má zájem o mladého útočníka Manchesteru United.

Italský fotbalový reprezentant do 21 let Giuseppe Rossi strávil první část této sezóny na hostování v anglickém klubu Newcastel, kde se mu ale moc nevedlo a hlavně zde nedostal dostatek herních příležitostí. Od ledna hostuje v italské Parmě, kde se uvedl skvěle a hned ve svém prvním utkání proti AC Turín vstřelil vítěznou branku utkání. Giuseppe Rossi je hodně ceněn a Sir Alex Ferguson s ním počítá do budoucna. Ale bude záležet, zda Manchester mladého útočníka udrží, protože o něj projevují zájem kluby jako AS Řím, Juventus Turín nebo AC Milán. Agent Giuseppe Rossiho Andrea Pastorello prozradil, že v létě Manchester United odmítl nabídku Barcelony za Giuseppe Rossiho.

"Byli jsme v kontaktu s Barcelonou. Ale opakuji, že nebude lehké Rossiho dostat pryč z Manchesteru United. Barcelona v létě za něj nabídla 4,2 miliónů liber, což není na dnešní poměry malá částka, ale Manchester tuto nabídku odmítl. Myslím si, že Rossi se hodí spíše pro italský fotbal, proto jsme nechtěli, aby hostovat v dalším anglickém klubu a dohodli jsme hostování v Parmě, kde teď bude do konce sezóny hrát a má šanci zde zazářit", řekl Andrea Pastorello pro The Guardian.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.