Richardson: Zůstanu a poperu se o místo

Kieran Richardson chce bojovat o místo v sestavě Manchesteru United poté, co mu Sir Alex Ferguson řekl, že chce, aby na Old Trafford zůstal.

Anglický záložník v této sezóně odehrál za Manchester United pouze pět utkání, za čímž také stojí skvělá forma záložníků Ryana Giggse, Paula Scholese a hlavně Cristiana Ronalda. Anglický reprezentant přiznává, že je velmi těžké sledovat své spoluhráče často jenom z tribuny, ale je rozhodnutý, že se o místo v sestavě Manchesteru United popere.

"Zůstanu v Manchesteru United a budu bojovat o místo v sestavě. Manažer mi řekl, že nechce, abych odcházel a pokud to manažer chce, tak tedy zůstanu. Manažer často říká hráčům, kteří nehrají, že je to težké, protože tým hraje dobře. Máme mužstvo, která má 23 hráčů, a skoro všichni jsme reprezentanti, takže je jasné, že na některé se prostě nedostane a já jsem jedním z nich. Ale doufám, že se časem dostanu zpátky do sestavy. Máme dobrý tým a můžeme vyhrát ligu", řekl Kieran Richardson exkluzivně pro skysports.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.