Arsenal – Manchester United 2:1 (0:0)

Manchester United prohrál v 24. kole Premier League s Arsenalem na jeho hřišti 2:1.

Jako první zahrozil v 6. minutě Ryan Giggs, ale jeho střela šla vedle. O chvíli později pálil i Ronaldo, ale také vedle. V 13. minutě z dálky vypálil Henry, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. V 16. minutě hlavičkoval Senderos, ale Van der Sar opět na místě. V 21. minutě po rohovém kopu Giggse hlavičkoval Vidic, ale nepřesně. V 23. minutě pálil Rooney, ale Lehmann si s jeho střelou v pohodě poradil. V 33. minutě hlavičkoval Henry, ale ani on na holandského brankáře nevyzrál. V 36. minutě se ke střele dostal i český záložník Tomáš Rosický, ale minul stejně jako Flamini o několik minut později. V 41. minutě vystřelil levačkou Giggs, ale Lehmann opět pozorný. V závěru prvního poločasu ještě skvělě pálil Rooney, ale Lehmann vytěsnil jeho pokus na roh.
Hned v úvodu druhého poločasu musel zasahovat proti střele Fabregase Van der Sar. V 53. minutě se Manchester dostal do vedení – centroval Patrice Evra a Wayne Rooney hlavičkou skóroval – 0:1. O chvíli později dobře vypálil Fabregas, ale Van der Sar míč vyrazil na roh. V 69. minutě pálil Rosický, ale minul levou tyč. V 81. minutě hlavičkoval Vidic, ale nepřesně. V 83. minutě Arsenal vyrovnal – Rosický přihrál střídajícímu Van Persiemu a ten zblízky překonal Van der Sara – 1:1. V závěru zápasu ještě střílel Rosický, ale opět nepřesně. Rozhodující moment utkání přišel v nastaveném čase, když po centru Eboueho hlavičkou skóroval Thierry Henry – 2:1. Arsenal tak vyhrál 2:1.