Ferguson: Stále hledáme hráče

Sir Alex Ferguson stále věří, že do týmu během lednového přestupového termínu přivede nové hráče, ale dodává, že Manchester nechce "panicky nakupovat".

Manchester United získal v tomto lednovém přestupovém termínu zatím pouze švédského útočníka Henrika Larssona z Helsingborgu na tří-měsíční hostování. Podle médií Manchester pozorně sleduje obránce Southamptonu Garetha Bale. Manchester už údajně za hráče nabídl 5 miliónů liber, ale tato nabídka byla začátkem měsíce odmítnuta. Nyní chce Ferguson Bale ještě pečlivě sledovat a pak se rozhodne, zda-li svou nabídku zvýší.

"Pracujeme na jedné nebo dvou věcích, ale nezadržujte dech. Celkově nakupování uprostřed sezóny není nejlepší, ale občas se může objevit. Vždy jsme neměli potřebné štěstí, aby jsme získali v průběhu sezóny hráče, které jsme chtěli. Preferuji radši to, když hráč přijde v létě a zúčastní se předsezónní přípravy. Nejsme momentálně v pozici, že musíme nutně nakupovat", řekl Sir Alex Ferguson, který rovněž dodal, že klub se stále pokouší z Bayernu Mnichov získat Owena Hargreavese.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.