Manchester United – Aston Villa 3:1 (3:0)

Manchester United zvítězil v 23. kole Premier League nad Aston Villou 3:1 a nadále vede tabulku anglické ligy.

Pouze na lavičku usedli Ryan Giggs a po zranění také Louis Saha, jehož místo v základní sestavě tak připadlo pro Henrika Larssona. Do první šance utkání se ve 3. minutě dostal Rooney, který hlavičkoval po přímém kopu Ronalda, ale vedle. V 5. minutě skvěle hlavičkoval Larsson po centru Neville, ale brankář Sorensen skvěle zasáhl. V 9. minutě pálil Ronaldo, ale Sorensen byl na místě. V 11. minutě se Manchester dostal do vedení – po chybě hostující obrany se ke střele dostal Park a skóroval – 1:0. V 13. minutě už to bylo 2:0, když Park vybojoval míč pro Michaela Carricka a ten nedal dánskému brankáři v brance Aston Villy šanci. V 15. minutě střílel z voleje Larsson, ale minul. V 18. minutě zahrozil na druhé straně Mellberg, ale jeho střela šla hodně nad. V 21. minutě se dostal k hlaVičce Rio Ferdinand, ale minul. V 23. minutě po centru Barryho hlavičkoval Isaiah Osbourne, ale rovněž netrefil branku. V 26. minutě vystřelil Agbonlahor, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. V 33. minutě hlavičkoval Barry, ale přímo do Van der Sara. V 34. minutě vybojoval míč Park pro Carricka, který odcentroval a úplně volný Ronaldo se hlavičkou nemýlil – 3:0. V 38. minutě se po rohovém kopu Barryho dostal k hlavičce Ridgewell, ale Van der Sar byl opět úspěšný. Ke konci prvního poločasu ještě střílel Rooney a pak i Park, ale ani jeden branku netrefil.
V 51. minutě hlavičkoval Scholes po Nevillově centru, ale Sorensen si s jeho pokusem poradil. V 52. minutě se podařilo Aston Ville snížit – Milan Baroš skvěle potáhl míč, prošel přes Vidice a přihrál volnému Agbonlahorovi, který už střílel po prázdné branky – 3:1. V 63. minutě dobře vypálil Rooney, ale Sorensen byl připraven. V 73. minutě se ke střele dostal i Henrik Larsson, jeho pokus vytěsnil Sorensen na rohový kop. V 74. minutě z dálky vypálil Wayne Rooney, ale trefil břevno hostující branky. V závěru utkání ještě pálil Ronaldo a o chvíli později také Rooney, ale na konečném výsledku 3:1 už nic nezměnili.