Juventus potvrdil zájem o Gabriela Heinze

Trenér Juventusu Turín Didier Deschamps prozradil, že by rád do svého týmu získal argentinského obránce Manchesteru United Gabriela Heinze.

Gabriel Heinze přišel do Manchesteru United v létě roku 2004 z francouzského klubu Paris Saint Germain a po svém příchodu se hned zabydlel v základní sestavě Manchesteru United. V poslední době má ale Heinze zdravotní problémy a tak vypadl ze sestavy a momentálně dostává více šancí na levém kraji obrany spíše francouzský obránce Patrice Evra. Média navíc uvádějí, že Sir Alex Ferguson má zájem o mladého talentovaného levého obránce Southamptonu Garetha Bale a tak je zatím Heinzeho budoucnost v Manchesteru United hodně nejasná. To upoutalo Didiera Deschampse, trenéra Juventusu Turín, který Heinzeho pečlivě sleduje. Heinzeho cena se prý pohybuje okolo 7 miliónů liber.

"Gabyho znám, viděl jsem ho hrát ve Francii před dvěma lety. V Manchesteru United hraje na levém kraji obrany, ale myslím si, že to není jeho nejlepší pozice. Myslím, že je to spíš střední obránce. Na levý kraj obrany má Manchester několik možností, takže pokud by se naskytla možnost jej získat, proč ne? Je to velmi dobrý obránce na mezinárodní úrovni. Je to vůdce, chce vyhrávat. Navíc Gaby má evropský pas, což je velká výhoda", řekl Didier Deschamps pro RMCInfo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.