Manchester United – Aston Villa 2:1 (0:0)

Manchester United zvítězil v 3. kole FA Cupu nad Aston Villou 2:1 a postupuje do dalšího kola.

V sestavě Manchesteru United se v útoku objevila nová posila a to Henrik Larsson. V brance pak nastoupil Tomasz Kuszczak. V 6. minutě utkání hlavičkoval po rohovém kopu Ryana Giggse Cristiano Ronaldo, ale nad. V 13. minutě z dálky pálil Rooney, ale vedle pravé tyče. V 15. minutě se k hlavičce dostal Henrik Larsson, ale Gabor Kiraly byl pozorný. O minutu později pálil opět Larsson, ale Kiraly byl opět na místě. V 17. minutě se dostal ke střele Park, ale střela šla hodně nad. V 21. minutě střílel Larsson, ale ani tentokrát se mu jej překonat nepodařilo. V 22. minutě se ke střele levačkou dostal Rooney, ale ani on na Kiralyho nevyzrál. V 24. minutě zahrozil hostující Gareth Barry z přímého kopu, ale střílel nad. V 30. minutě dobře vystřelil Rooney, ale Kiraly jeho střelu stačil vytáhnout na roh. V 37. minutě se do velké šance dostal Larsson, jeho střelu ale Kiraly vyrazil a dorážející Park mířil nad. V 43. minutě zahrával Ronaldo přímý kop, ale vůbec se mu nepovedl a přestřelil.
V 52. minutě střílel Ronaldo, ale minul pravou tyč hostující branky. V 55. minutě se Manchester dostal do vedení – Rooney přihrál Larssonovi a ten vstřelil první branku v novém dresu – 1:0. V 58. minutě zahrával přímý kop Ryan Giggs a trefil břevno. V 63. minutě se do dobré příležitosti dostal Ronaldo, ale minul. V 67. minutě zahrával rohový kop Gavin McCann a Gary Cahill hlavičkoval vedle branky polského brankáře. V 69. minutě vystřelil Osbourne, ale Kuszczak byl připraven. V 74. minutě Aston Villa vyrovnala – Cahill přihrál střídajícímu Milanu Barošovi a ten se nemýlil – 1:1. V 79. minutě z dálky vypálil Carrick, ale jeho střela šla těsně vedle. V 85. minutě skvěle vystřelil Rooney, ale Kiraly vyrazil jeho střelu na roh. Už běžel nastavený čas druhého poločasu, když Manchester udeřil. Wayne Rooney přihrál střídajícímu Ole Gunnaru Solskjaerovi a ten rozhodl utkání 3. kola FA Cupu mezi Manchesterem United a Aston Villou. Zápas tak skončil vítězstvím domácích 2:1.