Ferguson: Ronaldo do Realu nepůjde

Sir Alex Ferguson uvedl, že odchod Cristiana Ronalda je úplný nesmysl a zároveň uvedl, že chce svůj tým v lednu posílit.

Ve Španělsku se objevily spekulace, že prezident Realu Madrid Ramon Calderon chce získat portugalského hráče Manchesteru United Cristiana Ronalda. Ale manažer United Sir Alex Ferguson tyto zprávy ihned vyvrátil a dodává, že španělský klub zatím Manchester ohledně Ronalda vůbec nekontaktoval.

"Je to úplný nesmysl. Zaprvé, vždyť ani nepředložili žádnou nabídku. Nemá cenu o tom mluvit, je to zbytečné", řekl Sir Alex Ferguson.

Manchester United má stále zájem o Owena Hargreavese, ale Ferguson přiznává, že jednání zatím nepokročily ani poté, co Bayern Mnichov připustil, že by Hargreavese za určitou sumu prodal. Ferguson ale také připouští, že do anglického týmu mohou přijít ještě další hráči.

"Momentálně jsem v jednáních nepokročili, nemůžu nic nového komentovat. Možná někoho v lednu získáme, možná více hráčů. Kdo ví? Ale už máme rozdělané nějaké věci", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.