Newcastel United – Manchester United 2:2 (1:1)

Manchester United remizoval v 22. kole Premier League s Newcastelem na jeho hřišti 2:2.

Do základní sestavy United se vrátil kapitán Gary Neville. Jako první zahrozil v 3. minutě utkání Ronaldo, ale střílel nad. V 9. minutě byl v dobré pozici Giggs, ale minul. V 13. minutě zahrozili také domácí v podání Kierona Dyera, jehož střelu z dálky ale Van der Sar vyrazil. V 25. minutě se ke střele dostal Louis Saha, ale Shay Given byl připraven a jeho střelu zlikvidoval. V 27. minutě zahrával rohový kop James Milner, hlavičkoval Obafemi Martins ale přímo do brankáře Van der Sara. V 30. minutě dobře přihrál Giggs Sahovi, ten ale zblízky minul. O minutu později z dálky zkoušel Van der Sara překvapit Scott Parker, ale holandský brankář byl na místě. V 33. minutě se Newcastle dostal do vedení – James Milner se prosadil krásnou střelou do pravého rohu branky – 1:0. V 34. minutě pálil Parker, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. V 36. minutě musel ze hřiště kvůli zranění Louis Saha, kterého nahradil Park Ji-Sung. V 40. minutě bylo vyrovnáno – Ryan Giggs přiťukl míč Paulu Scholesovi a ten prostřelil vše, i brankáře Givena – 1:1. O minutu později střílel Ronaldo, ale nad. V závěru prvního poločasu ještě střílel Park, ale trefil pouze tyč domácí branky.
Manchester měl skvělý vstup do druhého poločasu. Už v 46. minutě přihrál Ronaldo Scholesovi a ten opět prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:2. V 54. minutě hlavičkoval po centru Giggse Fletcher, ale nad. V 73. minutě Newcastel vyrovnal – mladík David Edgar vystřelil z 35 yardů a k překvapení všech míč skončil až v síti – 2:2. V 78. minutě pálil Rooney, ale vedle levé tyče Givenovi branky. V 80. minutě hodně z dálky pálil Carrick, ale Given opět na místě. V závěru utkání ještě mohl rozhodnout Park po centru Ronalda, ale mířil nad. Manchester tak nakonec remizoval v Newcastelu 2:2.