Fergie po zápase s Newcastlom

Sir Alex Ferguson bol po zápase s Newcastlom sklamaný, ale pochválil domáceho manažéra za to, ako svoj tím pripravil.

Po nádhernom góle Jamesa Milnera, sme odpovedali rovnako nádherným gólom Paula Scholesa, ktorý hneď po polčase zvyšoval na 2-1 pre United. Bohužiaľ v 72. minúte Davida Edgar vyrovnal. Fergie bol smutný z toho, že sme nedokázali streliť tretí gól, ale vyzdvihol výkon niekoľkých domácich hráčov.

”Zahodili sme hromadu šancí, ale musím vyzdvihnúť charakter a tímového ducha Newcastlu,” povedal pre Sky Sports. ”Určite si zaslúžili bod, bez debaty. Mali sme tri čisté šance, ale chýbalo nám trochu šťastia. Potom sme zahodili dve či tri dobré šance. Keď si vytváraš šance. dúfaš, že urobíš dosť pre víťazstvo a dnes sme mali vyhrať. Nehrali sme tak dobre, pretože nám Newcastlu nedovolil hrať našu hru. Zaslúžili si to.