Fergie:Nejslabší výkon defenzívy v této sezóně

Sir Alex Ferguson cítí, že defenzíva United v dnešním zápase podala nejhorší výkon v této sezoně. United vyhráli díky dvou brankám Cristiana Ronalda v druhém poločase a jedné brance Oleho 3:2.

United se po remíze Chelsea 2:2 s Fulhamem dostali už do 6-bodového, ale i přesto nebyl Fergie s dnešním výkonem spokojen.

„ Dnešek byl pro nás moc dobrý“, řekl Fergie pro Sky Sports. „ Tvrdě jsme pracovali, abychom nakonec vyhráli. Déšť byl nekonečný a bylo velmi obtížné kombinovat. Reading je opravdu velmi dobrý tým a nutí vás hrát naplno celých 90 minut. Ten druhý gól padl po naší nepozornosti. Dnes to byl nejhorší výkon defenzívy v této sezóně “, završil Fergie.

Fergie po zápase jen pěl chválou na dvou-gólového střelce Ronalda, který v posledních 3 zápasech vstřelil 6 gólů a zřejmě opět uhájí cenu pro nejlepšího hráče měsíce.

„ Není žádný pochyb o tom, že po celou dobu stále dospívá a získává zkušenosti. Má všechny předpoklady na to, aby se stal fantastickým hráčem a v této sezóně do dokazuje. Jeho konzistence a práce pro tým je excelentní“.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.