Aston Villa – Manchester United 0:3 (0:0)

Manchester United v 19. kole Premier League deklasoval Aston Villu na její hřišti 3:0.

V základní sestavě se po dlouhé době objevil Park Ji-Sung, Wayne Rooney zůstal pouze na lavičce náhradníků. Kvůli zranění chyběl Michael Carrick. Jako první zahrozil ve 4. minutě utkání Gavin McCann, ale s jeho střelou z dálky si Van der Sar poradil. Ve 12. minutě hlavičkoval po přímém kopu Barryho Aaron Hughes a trefil břevno hostující branky. V 22. minutě střílel z dobré pozice Park, ale minul levou tyč. V 28. minutě vypálil Patrice Evra, ale Kiraly si s jeho pokusem poradil. V 32. minutě zahrával rohový kop Ryan Giggs, hlavičkoval Cristiano Ronaldo, ale přímo do brankáře Kiralyho. V 38. minutě se ke střele dostal Ronaldo, ale mířil vedle. O minutu později na druhé straně pálil Gardner, ale taky vedle. V závěru prvního poločasu ještě střílel Agbonlahor, ale nad. V 57. minutě po centru Barryho hlavičkoval Gabriel Agbonlahor, ale Van der Sar jeho pokus kryl. V 58. minutě se Manchester dostal do vedení – Cristiano Ronaldo se prosadil střelou pravačkou – 0:1. V 62. minutě z dálky pálil McCann, ale vedle. V 64. minutě Manchester zvýšil své vedení – Paul Scholes střelou z 25 yardů nedal Kiralymu šanci – 0:2. V 76. minutě se dostal ke střele také Darren Fletcher, ale minul. V 85. minutě Manchester přidal další gól, když se po přihrávce Garyho Neville z blízky prosadil Cristiano Ronaldo. V závěru utkání ještě střílel Juan Pablo Angel, ale mířil vedle. Manchester tak vyhrál 3:0 a stále vede Premier League.