Tim Howard: V Manchesteru asi skončím

Tim Howard přiznává, že Van der Sarův nový kontrakt, který podepsal s Manchesterem United, pro něj znamená pravděpodobně to, že na Old Trafford skončí.

Edwin Van der Sar nedávno podepsal s Manchesterem United nový kontrakt a na Old Trafford by tak měl působit nejméně ještě dva roky. Tim Howard přišel do Manchesteru United v roce 2003 a nyní hostuje v anglickém týmu Evertonu. 26letý americký brankář předvádí v dresu Evertonu skvělé výkony a přiznává, že se mu nechce vracet do Manchesteru United, aby zde zahříval lavičku.

"Kontrakt je fantastická zpráva pro Edwina Van der Sara, dokážu si představit, že United jsou velmi spokojeni s tím, že se jim ho podařilo udržet na další roky. Ale samozřejmě, pro mě to není dobrá zpráva. Je to jako šachy. Nechci v Manchesteru sedět na lavičce náhradníků. Raimond Van der Gouw byl dobrý brankář, co se týkalo zástupu. Přišel, udělal svojí práci a byl ticho. Ale já nejsem tento typ brankáře. Mluvil jsem se Sirem Alexem Fergusonem, když Everton hrál s United nedávno, ale o mojí pozici v Manchesteru jsme se nebavili", řekl Tim Howard.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.