West Ham – Manchester United 1:0 (0:0)

Manchester United prohrál v 18. kole Premier League s West Hamem na jeho půdě 1:0.

Jako první se do šance dostal ve 3. minutě Hayden Mullins, ale z voleje střílel nad. V 5. minutě střílel z dálky z voleje Rooney, ale rovněž nad. V 10. minutě se k hlavičce dostal Matthew Etherington, ale mířil vedle levé tyče. V 17. minutě z dálky pálil Harewood, ale přestřelil. V 20. minutě poprvé zahrozil Louis Saha, ale s jeho pokusem si Robert Green poradil. O minutu později střílel Ronaldo, ale vedle. V 28. minutě opět pálil Ronaldo, ale Green jeho pokus vyrazil na rohový kop. V 32. minutě dobře vypálil Zamora, ale Van der Sar jeho střelu vyrazil. V 38. minutě po centru Ronalda hlavičkoval Rooney, ale těsně vedle levé tyče. V 42. minutě se ke střele dostal Saha, ale Green vyrazil. V nastaveném čase ještě opět střílel Saha, ale ani tentokrát na Greena nevyzrál. V 48. minutě z přímého kopu střílel Ronaldo, ale Green chytl. V 50. minutě z dálky střílel Zamora, ale nad. V 55. minutě kroutil svojí střelu Ryan Giggs, ale Robert Green byl opět na místě. O minutu později střílel Ronaldo, ale Green vyrazil. V 60. minutě se opět ke střele dostal Giggs, ale z dobré pozice střílel nad. V 73. minutě se dostal na hřiště již zotavený Ole Gunnar Solskjaer, který nahradil Giggse. V 74. minutě dobře vystřelil Ronaldo, ale Greena ani tentokrát nepřekonal. V 75. minutě přišel jediný gól utkání – Marlon Harewood přihrál Nigelu Reo-Cokerovi a ten prostřelil Edwina Van der Sara – 1:0. V 77. minutě pálil zblízka Ronaldo, ale vedle. V závěru utkání se po dlouhé době objevil Park Ji-Sung, ale ani on už porážce United nezabránil.