Dong Fangzhuo v lednu přijde na Old Trafford

Čínský reprezentační útočník Dong Fangzhuo dostane potřebné pracovní povolení a od ledna se může objevit v dresu Manchesteru United v Premier League.

21letý útočník zatím mohl hrát za Manchester United pouze v předsezónní přípravě, jelikož nedostal pracovní povolení, které je na Britských ostrovech potřeba. Poté, co Dong Fangzhuo strávil celkem tři roky na hostování v belgickém partnerském fotbalovém klubu Royal Antverpy, dostane Dong belgický pas a bude moci tak hrát anglickou nejvyšší soutěž. Ná kontě má útočník také sedm reprezentačních startů. V lednu příštího roku tak Dong Fangzhuo přijde na Old Trafford a Sir Alex Ferguson bude moci využít jeho služeb v útoku Red Devils.

"Dong si vedl velmi dobře a za Antverpy nastřílel mnoho branek. Hraje s rozvahou a má velkou sílu. Tento kluk má velkou šanci tady uspět", řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.

Manchester United také potvrdil, že v lednu se z hostování do Manchesteru United vrátí celkem šest hráčů – Lee Martin a Phil Bardsley (Rangers), Chris Eagles (NEC Nijmegen), Giuseppe Rossi (Newcastle) a Jonny Evans a Danny Simpson (Royal Antverpy).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.