Mourinho varuje Manchester United

Manažer Chelsea Jose Mourinho varuje Manchester United, že i když jeho tým remizoval s Arsenalem 1:1, boj o titul je stále otevřený.

Chelsea ve včerejším utkání Premier League remizovala doma na Stamford Bridge s Arsenalem 1:1, když hosty nejprve dostal do vedení Mathieu Flamini a v závěru utkání pak vyrovnal na konečných 1:1 Michael Essien. Chelsea je tak v Premier League na druhém místě a na vedoucí Manchester United ztrácí 8 bodů, ale má ještě zápas k dobru. Mourinho uvádí, že Sir Alex Ferguson musí být velmi rád, že Chelsea ztratila dva body, ale připomíná, že boj o titul je ještě stále otevřený.

"Myslím, že Ferguson musí být nyní strašně šťastný, když jsme ztratili dva body. Ale pokud si myslí, že je po všem, má smůlu. Chelsea je připravena, prohrávali jsme, když bylo pět minut do konce, ale měli jsme neuvěřitelnou reakci a mohli jsme zápas vyhrát. Myslím si, že po středečním utkání s Newcastelem budeme ztrácet jenom pět bodů. Potom, půjdeme do toho a budeme si to užívat. Na Old Trafford jsme jasně ukázali, že se jich nebojíme, na Stamford Bridge je můžeme porazit", řekl portugalský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.