Park Ji-Sung: Vrátím se silnější

Záložník Manchesteru United Park Ji-Sung fanouškům slibuje, že se na fotbalové trávníky vrátí "lepší" než předtím, když si poranil kotník a musel být tři měsíce mimo hru.

"Jsem strašně rád, že můžu zase hrát. Už nemám žádné problémy s kotníkem, takže jsem spokojen. Kotník se zhojil pěkně, ale dlouho jsem nehrál a bude chvíli trvat než se dostanu zpátky do zápasové kondice", řekl Park Ji-Sung pro MyDaily.

Zotavení Park Ji-Sunga je rovněž dobrá zpráva pro manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona, který bude chtít využít hráčových služeb během Vánoc, kdy United sehrají řadu utkání.

"Je pro mne dobré, že se vracím v době, kdy před sebou máme řadu utkání. Měl bych dostat herní příležitost. Ale musíte se zeptat manažera, kdy přesně se vrátím. Nezáleží to na mě. Zkontroluje moji kondici během tréninku. Očekávám, že se na trávníky vrátím silnější než jsem byl předtím. Každý teď hraje dobře a odvádí svou práci skvěle, ne jenom základní jedenáctka, ale celé mužstvo. Hlavním důvodem toho, že Manchester je nyní na první pozici je ten, že všichni dřou ze všech sil", dodává jihokorejský reprezentant.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.