Middlesbrough – Manchester United 1:2 (0:1)

Manchester United vyhrál v 16. kole Premier League nad Middlesbrough 2:1.

Do sestavy United se vrátilo hned několik hráčů základní sestavy, akorát Michael Carrick zůstal pouze na lavičce náhradníků. Jako první zahrozil v 9. minutě utkání Malcolm Christie, ale v akrobatické pozici střílel vedle. V 12. minutě po rohovém kopu Ryana Giggse hlavičkoval Louis Saha, ale z brankové čáry odvrátil míč Robert Huth. V 14. minutě skvěle z dálky vystřelil Ronaldo, brankář Schwarzer vyrazil míč pouze před sebe, ale dorážející Ryan Giggs hlavičkoval vedle. V 18. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop, i když Schwarzer Ronalda nefauloval. K pokutovému kopu se postavil Louis Saha a střelou po zemi k levé tyči vstřelil úvodní gól utkání. V 20. minutě po přímém kopu Downinga hlavičkoval Abel Xavier a trefil tyč. Dorážející Jonathan Woodgate pak přestřelil. V 32. minutě z dálky střílel Yakubu, ale Van der Sar si s jeho pokusem v pohodě poradil. V 34. minutě střílel po přihrávce Ronalda Rooney, ale minul. V 37. minutě centroval Gabriel Heinze a hlavičkoval Louis Saha, ale rovněž mimo. O minutu později zahrával přímý kop Cristiano Ronaldo, ale Schwarzer vytáhl míč nad. V 51. minutě střílel z dálky Yakubu, ale jeho střela šla vedle pravé tyče. V 55. minutě se do dobré příležitosti dostal střídající Morrison, ale také netrefil branku, kterou hájil Edwin Van der Sar. V 62. minutě se před Schwarzerem objevil Ryan Giggs, ale bohužel nemířil přesně. V 66. minutě už bylo vyrovnáno – Heinze odvrátil míč pouze k Morrisonovi a ten střelou z voleje prostřelil Van der Sara – 1:1. Manchester odpověděl ale tím nejlepším možným způsobem – v 68. minutě centroval Ryan Giggs a Darren Fletcher hlavičkou skóroval – 1:2. V 72. minutě střílel Yakubu, ale nepřesně. V 84. minutě zahrával přímý kop Downing, ale přestřelil. Závěr utkání si už Manchester pohlídal a na Riverside Stadium tak zvítězil 2:1.