Larsson na 3-měsíční hostování na OT

Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte – tedy Švédský reprezentant a bývalý hráč španělské Barcelony momentálně hraje v Helsinborgsu. A právě tento švédský klub dnes potvrdil na tiskové konferenci, že přijal nabídku tříměsíčního hostování od United.včetně tohoto textu!

Larssonovo hostování bude trvat od otevření přestupového okna 1. ledna 2007 až do 12. března téhož roku. Výhodné to bude zřejmě pro všechny zůčastněné strany, jelikož švédská nejvyšší soutěž začíná až v květnu, a tak jeho domovský klub nebude svého střelce v zápasech domácí ligy postrádat.

Bude to druhý pobyt Larssona v některém z ostrovních klubů, první prožil v barvách Glasgowského Celticu, v němž dokázal v 221 startech nastřílet úctihodných 174 gólů. Ze Skotska se stěhoval v roce 2004 do katalánské Barcelony, se kterou nakonec v minulém roce vyhrál Ligu Mistrů.

Sám Larsson novinářům řekl, že mu včera večer volal Sir Alex Ferguson a přivítal ho v Manchesteru United. Zároveň připustil, že nejspíš nebude hrát každý zápas od začátku, ale přesto se cítí dobře, že může hrát pro tak velký klub i v tak pokročilém věku pro útočníka. Šéf ďáblů Sir Alex Ferguson pravil, že je to pro United úžasná vzpruha. Henrik je podle něho velice charakterní a zároveň má schopnosti rozhodovat gólově zápasy.

Jak moc velkým přínosem bude pro vedoucí tým anglické Premier League toto hostování si musíme počkat až do začátku příštího roku, kdy Larsson oblékne dres ďáblů z Manchesteru poprvé.

 

zdroj:www.fotbalportal.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.