Manchester United – Chelsea 1:1 (1:0)

Manchester United remizoval s Chelsea ve 14. kole Premier League 1:1.

Do první šance utkání se hned v 1. minutě dostal Wayne Rooney, ale po přímém kopu Ryana Giggse nehlavičkoval přesně. V 17. minutě Michael Ballack zahrál rukou a kopal se přímý kop. Ten z 30ti yardů zahrál Cristiano Ronaldo, ale jeho střelecký pokus vyrazil Cudicino nad branku. V 27. minutě vypálil z dálky Ševčenko, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. V 29. minutě Wayne Rooney našel přihrávkou Louise Sahu a ten krásnou střelou k levé tyči nedal Cudicinimu šanci – 1:0. V 30. minutě opět pálil Ševčenko, ale ani tentokrát na Van der Sara nevyzrál. V 37. minutě krásně vystřelil z dálky Geremi, ale Van der Sar míč vyrazil. V 42. minutě z úhlu střílel Cristiano Ronaldo, ale míč mu nesedl tak, jak by si představoval a minul. V závěru prvního poločasu ještě střílel z hranice pokutového území Frank Lampard, ale holandský brankář v brance United si s jeho střelou poradil. První poločas tak Manchester vyhrál 1:0. V 53. minutě střílel Ševčenko, ale rána mu nesedla a šla hodně nad. V 59. minutě nebezpečně vystřelil Frank Lampard, ale střela šla těsně vedle. Hned o malou chvíli později hlavičkoval Drogba po centru Ballacka a také těsně minul. V 63. minutě na druhé straně vypálil Ryan Giggs, ale s jeho střelou si italský brankář Cudicini poradil. O chvíli později dvakrát nebezpečně střílel Lampard, jednou ho ale Van der Sar vychytal a poté střílel nad. Chelsea dostala Manchester United pod tlak, což vyústilo v 69. minutě gólem. Frank Lampard zahrával rohový kop, hlavičkoval Ricardo Carvalho a Louis Saha se snahou odvrátit míč si vstřelil vlastní gól – 1:1. V 76. minutě pálil z dálky Frank Lampard, ale minul. V 81. minutě nebezpečně kroutil střelu Ronaldo, ale minul pravou tyč. V 88. minutě z dálky z voleje střílel Makelele, ale branku netrefil. V závěru utkání se už nic zajímavého nestalo a zápas tak skončil spravedlivou remízou 1:1.