Vidic: To nejlepší teprve přijde

Obránce Manchesteru United Nemnaja Vidic uvádí, že si už pomalu zvyká na anglický fotbal, ale to nejlepší z jeho výkonů teprve uvidíme.

Reprezentační obránce Srbska Nemanja Vidic přišel do Manchesteru United v lednovém přestupovém termínu tento rok z ruského klubu Spartak Moskva, ale přiznává, že začátky byly hodně těžké. Nyní si už pomalu zvyká na anglický styl fotbalu a v této sezóně předvádí skvělé výkony a pravidelně nastupuje v základní sestavě Red Devils.

"Bylo to pro mně velmi těžké. Když jsem do Manchesteru dorazil, netrénoval jsem 40 dní, jelikož ruská fotbalová liha skončila. Hráči se mě každý den ptali, jestli něco nepotřebuji, ale bylo pro mě těžké s nimi komunikovat. Bydlel jsem v hotelu a snažil jsem se zvyknout si na nový styl fotbalu a kultury. Bylo toho na mě moc. Hodně jsem se taky bál toho, že fanoušci se pořád ptali: Co to je za hráče?. Skoro nikdo mě neznal a tak byli všichni zvědaví, jestli opravdu stojím za 7 miliónů liber. V prvních měsících jsme měl několik drobnějších zranění, takže to bylo o to horší. Nyní už bydlím v domě a moje angličtina se zlepšuje, takže už se necítím, že jsem od něčeho tak odříznut. Začínám hrát lépe a lépe, ale jsem teprve na začátku. To nejlepší ještě teprve přijde. Vím, že můžu být ještě lepší a chci to ukázat. Chci ukázat, že jsem cenným hráčem a doufám, že do konce sezóny vám ukážu ze sebe to nejlepší", řekl Nemanja Vidic.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.