United jsou připraveni

Sir Alex Ferguson prohlásil, že jsou všichni hráči připraveni na nedělní zápas s Chelsea.

Trenér United je stále bez Ji-Sung Parka a Ole Gunnara Solskjaera, u kterého se očekává že bude mimo hru minimálně další týden.

Ale kapitán Gary Neville už pravděpodobně netrpí bolestí lýtka, jako tomu bylo v posledních týdnech.

A i Rio Ferdinand, který těžce kulhal po úterní porážce v Celtic parku 1:0, již tento týden trénoval bez problémů.

„Nemáme žádná zranění na nedělní zápas s Chelsea“ řekl Sir Alex na předzápasové konferenci. „Nemohu skrýt fakt, že je to pro nás fantastická vyhlídka. Je to opravdu skvělá šance“.

Šance postoupit na vzdálenost šesti bodů od Chelsea, šance kterou trenér United nebude chtít zahodit. Bude potřebovat celou sílu svého týmu, aby zvládl výzvu Joseho Mourinha a je možné, že postaví stejnou sestavu, která mu tak dobře sloužila v posledních kolech Premier league.

Na otázku, zda postaví stejnou sestavu, která porazila Bolton, Portsmouth, Blackburn a Sheffield United, odpověděl „Je to možné, možná že ponechám stejnou sestavu.

Avšak Chelsea takové štěstí mít nemusí. Navzdory prohlášením kouče Chelsea Joseho Mourinha, který tvrdil že Didier Drogba i Michael Ballack budou na neděli připraveni, nemusí tomu tak být. Drogba byl v zápase s Werderem Brémy, který Chelsea prohrála 1:0, vystřídán kvůli problémům s kotníkem a Michael Ballack si ze stejného utkání odnesl několik těžkých šrámů. Minimálně tedy oba hráči „blues“ nebudou stoprocentně fit. Až v něděli tedy uvídíme, jaké sestavy trenéři obou týmů do utkání pošlou. A zda jejich prohlášení neměla, jen znervóznit soupeře.

Utkání Manchester United vs Chelsea se odehraje tuto neděli v 17:00.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.