Ferguson: Jsem hodně zklamán

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson je hodně zklamaný z toho, že jeho tým včera večer prohrál s Celticem Glasgow.

Manchester United si v utkání proti Celticu Glasgow vypracoval několik dobrých šancí, ale nakonec ve Skotsku prohrál 1:0, když se v 81. minutě utkání střelou z přímého kopu prosadil Japonec Shunsuke Nakamura. Kdyby Manchester v zápase alespoň remizoval, zajistil by se postup do další fáze Ligy Mistrů. Nyní ještě bude muset tvrdě bojovat. V posledním zápase základní skupiny Ligy Mistrů Manchester United přivítá na Old Trafford Benficu Lisabon. Sir Alex Ferguson po zápase neskrýval své zklamání.

"Jsem v šoku. Abych byl čestný, prohrát zápas je vždy těžké a smířit se s tím ještě těžší. Jsem zklamaný, protože jsme měli několik gólových šancí a ani jednu jsme nevyužili. V poslední třetině hřiště jsme nepracovali tak, jak jsme měli. A to ej to, co se ve fotbale stává, když nevyužijete své šance. Samozřejmě i hráči jsou hodně zklamáni. Nyní nás čeká zápas s Benficou a tam chceme rozhodně uspět. Naše forma na domácím hřišti je skvělá a věřím, že se to pak projeví i na výsledku. Ale budeme muset tvrdě bojovat", řekl Ferguson.

"Louis si myslel, že slyšel písknutí a proto přestal hrát. Louis je také hodně zklamaný z toho, že neproměnil pokutový kop, ale hráči ho po zápase podrželi. Jsem si jistý, že během své kariéry ještě několik penalt nepromění", dodává Sir Alex Ferguson k Lousi Sahovi, který měl v závěru utkání dvě velké šance.

"Gary Neville ke mě během zápasu přišel a řekl mi, že Louis Saha je na tom psychicky špatně a že penaltu nepromění a tak se i stalo", řekl hráč Celticu Neill Lennon.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.