Tim Howard: Nevím, co bude dál

Americký reprezentační brankář Tim Howard přiznává, že neví, jak bude pokračovat jeho budoucnost. Jestli v Evertonu nebo v Manchesteru United.

Brankář Manchesteru United Tim Howard je momentálně na hostování do konce sezóny v Evertonu, kde předvádí dobré výkony. Ve 13ti zápasech v Premier League dostal celkem 12 branek. Howard je momentálně brankářskou jedničkou v Evertonu, ale zatím se neví, jak bude jeho fotbalová budoucnost pokračovat. Manchester má totiž Howarda k dispozici také Edwina Van der Sara, Tomasze Kuszczaka a Bena Fostera, který momentálně hostuje ve Watfordu. Manchester tak má na pozici brankáře hned několik možností, ale Tim Howard by byl asi nejraději, kdyby jej Everton získal na trvalý přestup. Ale jak sám říká, zatím není vůbec nic jasného, kde nakonec skončí.

"Opravdu nevím, co v budoucnu bude. Myslím si, že bude záležet na představitelích obou klubů, jak se dohodnou. Sezóna bude ještě dlouhá a jsem si jistý, že Everton a Manchester United udělají nějaké rozhodnutí, které bude muset padnout. Momentálně si to tady v Evertonu užívám, ale je opravdu těžké říct, co bude dál", řekl Tim Howard.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.