Sheffield United – Manchester United 1:2 (1:1)

Manchester United zvítězil v 13. kole Premier League nad Sheffieldem United 2:1 díky dvěma brankám Wayna Rooneyho.

Jako první se v 10. minutě dostal do dobré šance Gary Neville, ale jeho střelu brankář Kenny vyrazil. V 13. minutě si domácí vytvořili první šanci, která hned skončila brankou. Po centru Gearyho se hlavičkou prosadil Gillespie – 1:0. O dvě minuty později z blízky střílel Rooney, ale Kenny míč vyrazil na roh. V 30. minutě Manchester vyrovnal – Gary Neville přihrál Waynu Rooneymu a ten chladnokrevně prostřelil domácího brankáře – 1:1. V 33. minutě hlavičkoval po centru Ferdinanda Louis Saha, ale Kenny byl pozorný. První poločas tak skončil remízou 1:1. V 53. minutě z dálky střílel Rob Hulse, ale mířil nad. V 55. minutě rovněž z dálky zkoušel štěstí Rooney, ale i on přestřelil. V 59. minutě z 18ti yardů vystřelil Ronaldo, ale minul pravou tyč. Neúspěšný byl i o minutu později Hulse. V 67. minutě se ke střele dostal i Paul Scholes, Kenny si ale s jeho pokusem poradil. V 72. minutě se po rohovém kopu dostal ke střele Ryan Giggs, ale minul. V 75. minutě se Manchester dočkal a dostal se do vedení. Patrice Evra z levého křídla přihrál Waynu Rooneymu a ten se nemýlil – 1:2. V 78. minutě zahrával přímý kop Keith Gillespie, k hlavičce se dostal Rob Hulse, ale Van der Sar byl pozorný. V 82. minutě kopal rohový kop Ryan Giggs, k hlavičce se dostal Cristiano Ronaldo, ale trefil břevno. V 88. minutě z dálky dobře vystřelil Saha, Kenny míč vyrazil a dorážející Ronaldo z blízky neuvěřitelně přestřelil. Manchester tak nakonec vyhrál 2:1 a i nadále vede tabulku Premier League s náskokem tří bodů před Chelsea.