Ako našim darilo v reprezentácii ?

Wayne Rooney skóroval svoj prvý reprezentačný gól v tomto roku a to hneď proti Holandsku, s ktorým Anglicko remizovalo 1-1.

Útočník Manchestru United, ktorý skóroval za Anglicko pred 12 mesiacmi proti Argentíne v Ženeve, zaznamenal svoj gól v 37 minúte, ale radosť mu prekazil Rafael Van der Vart. Spolu s Waynom si celý zápas zahrali aj Micheal Carrick a Rio Ferdinand zatiaľ, čo Kieran prišiel na ihrisko na posledných 12 minút. Wes a Ben Foster sa do hry nezapojili.

Cristiano sa podobne, ako Roon zapísal do gólovej listiny proti Kazachstanu, ktoré Portugalsko hladko porazilo 3–0. Cris pôvodne nemal nastúpiť, pretože v sobotňajšom zápase s Balckburnom si poranil členok.

Ďalším hráčom, ktorý sa zapísal do gólovej listiny už v šiestej minúte je Nemanja Vidič, ktorý zabezpečil vedenie srbskej reprezentácie, ale o šestnásť minúť neskôr zariadil konečný stav zápasu John Carew.

John O´Shea si pripísal svoj 30 reprezentačný štart za Írsko, ktoré si bez problémov poradilo so San Marinom 5-0.

Louis Saha a Patrice Evra si zahrali vo víťaznom zápase Francúzska nad Gréckom. Louis začal od začiatku po boku Thierryho Henryho, ktorý v 39 minúte zariadil víťazstvo svojej krajiny. Saha bol vystriedaný o polčase zatiaľ, čo Patrice vystriedal Erica Abidala.

Tomasz Kuszczak si v stretnutí proti Belgicku nezachytal. Poľsko vyhralo 1-0, keď jediný gól stretnutia vstrelil Radoslaw Matusiak.