David Jones odejde do Derby Country

Anglický fotbalový klub Derby Country chce získat na hostování Davida Jonese z Manchesteru United a v lednovém přestupovém termínu by jej rád získal na trvalý přestup.

Představitelé Derby Country uvedli, že se s Manchesterem United dohodli na přestupocé částce za 22letého anglického záložníka Davida Jonese. Podle spekulací by se mělo jednat o sumu okolo 1 miliónu liber. Nyní bude manažer Derby Billy Davies jednat se samotným hráčem o podmínkách smlouvy. David Jones zatím v prvním týmu Manchesteru United odehrál pouze čtyři utkání, z toho dvě utkání odehrál v letošní sezóně v Carling Cupu. Minulou sezónu strávil David Jones na hostování v Prestonu, kde odehrál celkem 25 utkání, ve kterých vstřelil tři branky. Poté ještě hostoval v nizozemském fotbalovém klubu NEC Nijmegen, kde většinou nastupoval na levém kraji tříčlenné záložní řady. David Jones odehrál také jedno utkání za reprezentační tým Anglie do 21let. V sobotu by už David Jones mohl nastoupit k utkání proti Lutonu.

"David je hráč, kterého obdivuji už delší dobu a když hostoval v Prestonu, odvedl pro mne veliký kus práce. Je to talentovaný mladý hráč. Dokáže vytvářet šance a také střílet branky", řekl Billy Davies pro Derby Evening Telegraph.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.