Blackburn Rovers – Manchester United 0:1 (0:0)

Manchester United zvítězil v 12. kole Premier League nad Blackburnem na jeho hřišti 1:0 díky brance Louise Sahy.

Jako první zahrozil v 10. minutě utkání Louis Saha po přihrávce Ryana Giggse, ale mířil nepřesně. V 18. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Pedersena Ooijer, ale branku Edwina Van der Sara netrefil. O minutu později z dálky vypálil Saha, ale Brad Friedel si s jeho pokusem poradil. V 21. minutě se před Friedlem objevil Rooney, ale americký brankář jeho střelu vyrazil na rohový kop. V 24. minutě z dálky střílel Shabani Nonda, ale mířil vedle. V 27. minutě zkoušel štěstí David Bentley, ale minul pravou tyč. V 32. minutě z 25ti yardů vypálil Louis Saha, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. V 43. minutě se dostal do velké šance Louis Saha, jeho střelecký pokus Friedel vyrazil, k míči se dostal Rooney, ale ten minul. V závěru prvního poločasu ještě hlavičkoval Michael Carrick po přímém kopu Giggse, ale nepřesně. Do druhého poločasu nastoupil John O’Shea, který nahradil zraněného Garyho Neville. Hned v úvodu druhého poločasu zahrozil Ronaldo, ale nemířil dobře. V 62. minutě se po přihrávce Carricka dostal do šance Rooney, ale Friedel jeho pokus vyrazil. V 64. minutě se už Manchester dostal do vedení – centr Johna O’Shea vrátil před branku Ryan Giggs a Louis Saha v těžké pozici otevřel skóre utkání – 0:1. V 76. minutě zkoušel z dálky opět štěstí Saha, ale minul branku domácího brankáře. V 87. minutě se do velké šance dostali domácí hráči, ale Edwin Van der Sar si poradil se střelou Tugaye a pak i se střelou McCarthyho. V závěru utkání ještě musel kvůli zranění ze hřiště Cristiano Ronaldo, kterého nahradil Darren Fletcher. Manchester si tak nakonec z Blackburnu odvezl cenné tři body.