Southend – Manchester United 1:0 (1:0)

Manchester United prohrál ve 4. kole Carling Cupu se Southend United na jeho hřišti 1:0.V základní sestavě Manchesteru United se objevili i Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo. Jako první v 6. minutě utkání zahrozil David Jones, ale jeho střela z dálky šla vedle. V 11. minutě se ke střele dostal Wayne Rooney, ale brankář Flahavan si s jeho pokusem poradil. V 18. minutě dobře z voleje vypálil Rooney, ale Flahavan byl i tentokrát pozorný. V 21. minutě centroval Gabriel Heinze, Cristiano Ronaldo hlavičkoval, ale vedle. V 26. minutě se do první šance dostal také Southend a hned skóroval ? přímý kop Hammella se dostal až k Eastwoodovi a ten střelou z 25ti yardů nedal Kuszczakovi šanci ? 1:0. O dvě minuty později dobře z dálky vypálil Jones, ale trefil tyč. V 38. minutě krásně z dálky střílel Ronaldo, ale Flahavan vyrazil míč na roh. V 41. minutě zkoušel překvapit domácího brankáře John O?Shea, ale mířil nepřesně. V nastaveném čase prvního poločasu ještě zkoušel vyrovnat Kieran Richardson, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. V 49. minutě zkoušel z dálky štěstí Ronaldo, ale nemířil přesně. O tři minuty později se opět do šance dostal Ronaldo, ale tentokrát ho vychytal Flahavan. V 58. minutě střílel z přímého kopu Ronaldo, ale Flahavan vyrazil míč na roh. V 73. minutě se ke střele dostal také Darren Fletcher, ale i jeho Flahavan vychytal. V 82. minutě zkoušel z dálky vystřelit Heinze, ale mířil nepřesně. V 84. minutě dobře vypálil Freddy Eastwood, ale Kuszczak vyrazil míč na roh. V 85. minutě hlavičkoval Sodje po centru Hammella, ale vedle. V závěru utkání se pak ještě pokoušeli vyrovnat Rooney a po něm i Richardson, ale bohužel neúspěšně. Manchester tak nakonec prohrál 1:0 a ze soutěže vypadl. Branky: 27. Eastwood Žluté karty: Hammell, Flahavan ? Jones, Rooney Sestava Southendu United: Flahavan ? Hunt (14. Francis), Prior, Sodje, Hammell ? Campbell-Ryce, Clarke, Mahel, Gower ? Eastwood, Hooper (68. Lawson) Sestava Manchesteru United: Kuszczak ? O?Shea (75. Lee), Silvestre, Heinze, Brown ? Ronaldo, Jones (90. Shawcross), Fletcher, Richardson ? Rooney, Smith (60. Evra) Statistiky: Držení míče: 43% – 57% Střely na branku: 6 – 12 Střely mimo branku: 1 – 11 Rohy: 2 – 11 Fauly: 14 – 9 Rozhodčí: Uriah Rennie Diváci: 11, 532