Manchester United – Portsmouth 3:0 (2:0)

Manchester United zvítězil v 11. kole Premier League na Old Trafford nad Portsmouthem hladce 3:0.

Do sestavy Manchesteru United se po zranění vrátili Gary Neville, Ryan Giggs i Louis Saha. Manchester měl skvělý vstup do utkání a už v 2. minutě utkání fauloval v pokutovém území Dejan Stefanovic Wayna Rooneyho a kopala se penalta. Tu střelou k levé tyči proměnil Louis Saha. V 8. minutě utkání fauloval Andrew O’Brien Louise Sahu a kopal se přímý kop. K jeho exekuci se postavil Cristiano Ronaldo a střelou z 25ti yardů do pravého horního rohu branky nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0. V 13. minutě se do dobré šance dostal Gary Neville, ale brankář James jeho střelu vyrazil. V 23. minutě opět Neville před Jamesem, ale i tentokrát úspěšnější brankář Portsmouthu. O minutu později hlavičkoval Rio Ferdinand, ale James jeho střelecký pokus vyrazil. V 29. minutě se po rohovém kopu Ryana Giggse dostal k hlavičce opět Ferdinand, ale tentokrát mířil nad. V 32. minutě střílel Scholes, ale míč trefil pouze Andrewa O’Briena. V 35. minutě z dálky pálil Giggs, ale vedle. V 43. minutě se do první šance utkání dostal také Portsmouth, když z dálky střílel Taylor, ale Van der Sar vyrazil míč na roh. O minutu později střílel také Pedro Mendes, ale nad. V 46. minutě se ke střele dostal Mwaruwari, ale s míčem si Van der Sar poradil. V 48. minutě se o střelu pokoušel Rooney, ale mířil nepřesně. V 56. minutě zahrával přímý kop Ryan Giggs, k hlavičce se dostal Paul Scholes, ale mířil nad. O minutu později hlavičkoval po rohovém kopu Ronalda Vidic, ale James si s míčem poradil. V 58. minutě střílel z 18ti yardů Niko Kranjcar, ale vedle. V 60. minutě po rohovém kopu O’Neilla se k hlavičce dostal kapitán Dejan Stefanovic, ale Van der Sar ho vychytal. V 65. minutě se do velké příležitosti dostal Gary Neville, ale jeho střelu brankář James vyrazil. V 66. minutě Manchester zvýšil své vedení již na 3:0 – po centru Garyho Neville se hlavičkou prosadil Nemanja Vidic. V 71. minutě se ke střele z 12ti yardů dostal Louis Saha, ale James míč vyrazil. V 81. minutě se ke střele z dálky dostal střídající Darren Fletcher, ale mířil nepřesně. O minutu později zahrával přímý kop Gary O’Neill, ale Van der Sar míč vyrazil. V 87. minutě se blízka pokoušel Jamese překonat Saha, ale netrefil branku. V závěru utkání ještě zkoušel snížit LuaLua, ale Van der Sar si s jeho střelou poradil. Manchester tak nakonec v klidu vyhrál 3:0 a i nadále vede Premier League.