FC Kodaň – Manchester United 1:0 (0:0)

Manchester United prohrál ve 4. kole základní skupiny F v Lize Mistrů v Kodaňi 1:0.

Manchester United do utkání nastoupil v značně oslabené sestavě. Do utkání nezasáhli Gary Neville, Ryan Giggs a Louis Saha. Na lavičce náhradníků zůstali Paul Scholes a Rio Ferdinand. Jako první se do šance dostal v 13. minutě Wayne Rooney, ale jeho střelu brankář Christiansen kryl. V 24. minutě z dálky vypálil Michael Silberbauer, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. O minutu později hlavičkoval po centru Wese Browna Wayne Rooney, ale nad. V 32. minutě se do dobré šance dostal Rooney, ale minul. První poločas tak skončil bez branek. Hned v úvodu druhého poločasu se k hlavičce po rohovém kopu dostal Michael Gravgaard, ale Van der Sar chytl. V 51. minutě střílel Solskjaer, ale Christiansen jeho pokus kryl. V 56. minutě se po přihrávce Rooneyho do velké šance dostal John O’Shea, ale zblízka minul. V 64. minutě se po centru Heinzeho k hlavičce dostal Rooney, ale mířil vedle. V 69. minutě z dálky pálil Solskjaer, ale vedle. V 73. minutě utkání padl jediný gól utkání – po zmatku v hostující obraně se střelecky prosadil Marcus Allback. V 78. minutě z voleje pálil Hjalte Norregaard, ale nad. O minutu později se do dobré střelecké pozice dostal Cristiano Ronaldo, ale s jeho střelou Christiansen neměl problémy. O chvíli později z dálky zkoušel štěstí William Kvist, ale mířil hodně nad. V závěru utkání sice Cristiano Ronaldo po přihrávce Rooneyho prostřelil dánského brankáře, ale rozhodčí kvůli ofsajdu branku neuznal. Manchester tak nakonec v Kodaňi prohrál 1:0.