Gary je spokojný s víťazstvom nad Boltonom

Gary Neville bol po zápase s Boltonom optimistický naladený, pretože sa United dostali po niekoľko hodinovej pauze späť na čelo PL.

Chelski vyhrala ešte pred začiatkom nášho zápasu nad Sheffieldom United 2-0, ale po dobrom výkone zverencov Sira Alexa Fergusona sa opäť dostali o skóre pred Chelski.

”Bolo to parádne víťazstvo. Vyhrať nad Boltonom je fantastické, ale vyhrať na ich pôde, to bolo neuveriteľné. Po prvých 20 minútach prvého polčasu, som si myslel, že je to príliš dobré na to, aby to bola pravda. Boli to jedny z najlepších úvodných 20 minút futbalu, aké som kedy videl alebo, v ktorých som kedy nastúpil. Museli sme si poradiť s tlakom, ktorí na nás vyvíjali prvých 25 minút druhého polčasu, ale ku koncu sme ich znova pritlačili. Bol to pre nás perfektný deň.”

I keď vo futbale vyhráva tím, včera mal zápas jednoznačného hrdinu. Nebol ním, nikto iný ako strelec hattricku Wayne Rooney.

”Bol fantastický. Spôsoboval im problémy počas celého zápasu a môžete ho vidieť späť. Zápas proti Kodani na Old Trafforde pred desiatimi dňami bol prvý, kde ste ho mohli vidieť späť. Bola to len vec zdravia, potreboval hrať a teraz sa mu to vracia. Je to druh hráča, ktorý keď sa dostane do formy, tak od neho uvidíme viac ako v zápase s Boltonom a bude v tom pokračovať v nasledujúcich týždňoch.”

Víťazstvo nad Boltonom bolo už ôsme z desiatich v tejto sezóne a doposiaľ máme na streleckom konte už 23 gólov. Zatiaľ, čo sa tešíme s vynikajúcej formy, Gary si nemyslí, že je o titule rozhodnuté.

”Víťazstvo nad Liverpool minulý týždeň nám dalo skvelé rozpoloženie mysle a veľkú dôveru. Som presvedčený, že Chelsea ešte prehovorí v boji o titul, ale stále sme na začiatku sezóny. Stále je treba vyhrať množstvo zápasov a získať množstvo bodov, aby sme sa mohli počítať medzi tímy bojujúce o titul. Ale určite máme veľkú šancu.”