Bolton – Manchester United 0:4 (0:2)

Manchester United vyhrál v 10. kole Premier League nad Boltonem na jeho hřišti vysoko 4:0 také díky hattricku Wayna Rooneyho.

Do utkání lépe vstoupil Manchester United a už ve 4. minutě utkání střílel z dobré pozice Ryan Giggs, ale vedle. V 6. minutě se dostal ke střele obránce Patrice Evra, ale jeho střelu brankář Jaaskelainen vyrazil. V 10. minutě utkání se už Manchester dostal do vedení – Michael Carrick našel přihrávkou Wayna Rooneyho a ten se levačkou nemýlil – 0:1. V 13. minutě se dostal ke střele také Ronaldo, ale jeho pokus finský brankář domácích kryl. V 16. minutě už Manchester vedl o dvě branky – střelcem branky byl opět Wayne Rooney, tentokrát se ale prosadil pravačkou střelou k pravé tyči – 0:2. Bolton poprvé zahrozil až v 23. minutě, ale Gary Speed střílel z dálky nepřesně. V 28. minutě pálil z 20ti yardů Giggs, ale branku netrefil. V 31. minutě zkoušel štěstí z dálky Ronaldo, ale jeho střela šla nad. V 34. minutě na druhé straně střílel obránce Ben Haim, ale branku netrefil. V 38. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Dioufa Faye, ale nad. V 42. minutě se do dobré šance dostal Giggs, ale jeho střelu brankář Jaaskelainen vyrazil. V závěru prvního poločasu ještě hlavičkoval Gary Speed, ale míč odvrátil Paul Scholes. V 50. minutě střílel z přímého kopu Nicolas Anelka, ale přestřelil. V 61. minutě musel ze hřiště kvůli zranění Patrice Evra, kterého nahradil Gabriel Heinze. V 70. minutě centroval Ryan Giggs, k hlavičce se dostal Louis Saha, ale nemířil přesně. V 74. minutě dobře vypálil Louis Saha, ale Jaaskelainen jeho pokus vyrazil. V 76. minutě se do dobré střelecké pozice dostal Španěl Ivan Campo, ale Van der Sar vyrazil jeho střelu na roh. O dvě minuty později dobře vystřelil Rooney, ale domácí brankář míč chytl. V 82. minutě přihrál Louis Saha Cristianu Ronaldovi a ten přidal třetí gól Manchesteru United – 0:3. V 89. minutě Wayne Rooney zkompletoval svůj hattrick, když se střelecky prosadil po přihrávce Darrena Fletchera – 0:4. V závěru utkání se už pak nic zajímavého nestalo a Manchester tak po skvělém výkonu vyhrál v Boltonu jednoznačně 4:0.