Ferguson chválí jediného hráče – Kierana Lee

Sir Alex Ferguson chválí mladého obránce Kierana Lee, který v utkání proti Crewe předvedl skvělý výkon a vstřelil vítězný gól utkání.

18letý obránce, který se narodil v Stalybridge, přišel na hřiště v 77. minutě utkání, když nahradil zraněného Davida Graye. Pro Kierana Lee to bylo vůbec první utkání za první tým Manchesteru United. Manchester sice Crewe porazil 2:1 po prodloužení, ale s předvedeným výkonem určitě nemůže být spokojen. Zatímco Sir Alex Ferguson kritizoval skoro všechny hráče, jediného hráče naprosto chválí, a to Kierana Lee.

"Kieran je bezpochyby dobrý hráč. Má na to vlohy, ale ještě potřebuje hodně času než z něj vyroste skvělý hráč. Při vstřelení gólu prokázal svoje schopnosti a zachránil mě tak před trapasem, protože jsem ještě nikdy nevyhrál na pokutové kopy. Možná, že starší hráči těžko hledali na toto utkání motivaci a musím přiznat, že Mikael Silvestre i Gabriel Heinze, sice po zranění, ale předvedli hrozný výkon", řekl Sir Alex Ferguson, jehož tým se v dalším kole Carling Cupu střetne s Southend United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.