Crewe – Manchester United 1:2 po prodl. (0:1)

Manchester United porazil v 3. kole Carling Cupu Crewe na jeho hřišti 2:1 po prodloužení a postupuje dále.

Do utkání Manchester nastoupil s několika mladými hráči. Pro Davida Graye nebo Phila Marshe to bylo vůbec první utkání za první tým Red Devils. Během zápasu se na hřiště dostali i další mladíci – Michael Barnes, Kieran Lee a Ryan Shawcross. Po zranění se v základní sestavě objevili také Mikael Silvestre a Gabriel Heinze. Do utkání nastoupil také Alan Smith, který dlouho marodil. Už v 2. minutě zahrozil z přímého kopu Julien Baudet, ale Tomasz Kuszczak byl pozorný. V 3. minutě po centru Rixe nebezpečně hlavičkoval Neil Cox, ale Kuszczak vyrazil míč na roh. V 6. minutě z 12ti yardů vypálil Alan Smith, ale nepřesně. O minutu později dobře vypálil Solskjaer, ale Ben Williams si s jeho pokusem poradil. V 14. minutě hlavičkoval Cox, ale nad. V 21. minutě z dálky střílel Vaughan, ale vedle. V 24. minutě střílel David Jones, ale Williams opět kryl. V 26. minutě se už Manchester dostal do vedení – Ritchie Jones přihrál Ole Gunnaru Solskjaerovi a ten se nemýlil – 0:1. O minutu později dobře vypálil Richardson, ale domácí brankář vytěsnil míč na rohový kop. V 28. minutě se do šance dostal Ben Rix, ale Kuszczak včas zasáhl. V 37. minutě se ke střele dostal Ritchie Jones, ale Bena Williamse nepřekonal. V 39. minutě pálil Varney, ale nad. V závěru prvního poločasu měl ještě šanci Solskjaer, ale mířil nad. Po přestávce se na hřiště dostal Michael Barnes, který nahradil nevýrazného Marshe. V 54. minutě z voleje pálil Lowe, ale nad. V 73. minutě bylo vyrovnáno – Nicky Maynard přihrál Luke Varney a ten překonal polského brankáře v brance United – 1:1. V 77. minutě se zranil David Gray a na hřiště místo něj musel Kieran Lee. V 78. minutě dobře střílel Varney, ale Kuszczak byl pozorný. V 82. minutě dobře vypálil nový muž na hřišti Kieran Lee, ale Williams si s jeho střelou poradil. O minutu později z 12ti yardů střílel Kieran Richardson a trefil tyč! V 87. minutě se do dobré příležitosti dostal Barnes, ale Williams opět chytá. V nastavém čase ještě střílel Maynard, ale hodně nad. Jelikož zápas v normální hrací době skončil remízou, muselo se prodlužovat. V 94. minutě dobře vystřelil Solskjaer, ale Williams míč skvěle vyrazil. Ve 103. minutě se ke střele odhodlal David Jones, ale Williams opět pozorný. Hned poté musel za hřiště zraněný Michael Barnes, kterého nahradil Ryan Shawcross.V 109. minutě vypálil Richardson, ale Williams jej vychytal. V 119. minutě Manchester vstřelil vítězný gól – Alan Smith přihrál Kieranu Lee a ten střelou z 18ti yardů nedal domácímu brankáři šanci. Manchester tak vyhrál 2:1 a postoupil do dalšího kola Carling Cupu.