Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu na hostování? To se dozvíte zde.

Howard
Everton doma porazil Sheffield United 2:0 a Tim Howard udržel v zápase čisté konto. O góly domácích se postarali Arteta a Beattie.

Eckersley
Bröndby Kodaň remizoval v Horsens 0:0. Adam Eckersley kvůli zranění do utkání nenastoupil.

Pique
Real Zaragoza doma porazil Betis Sevilla 2:1 díky dvěma brankám Diega Milita. Gerard Pique do utkání nezasáhl.

Foster
Watford uhrál na hřišti Charltonu bezbrankovou remízu a Ben Foster tak udržel čisté konto.

Simpson, Evans, Maman, Gibson, Campbell, Fangzhuo
Royal Antverpy doma porazili Lokeren vysoko 4:1. Danny Simpson odehrál celý zápas stejně jako Jonny Evans. Souleyman Maman vstřelil jednu branku utkání a v 85. minutě byl vystřídán Kevinem Baertem. Darron Gibson se do statistik zapsal pouze žlutou kartou a v 81. minutě ho vystřídal Cedric Tomsin. Fraizer Campbell odehrál celé utkání a vstřelil poslední branku utkání. V zápase dostal také žlutou kartu. Dong Fangzhuo vstřelil první dvě branky utkání, v 61. minutě ho vystřídal Luciano Olguin.

Eagles
NEC Nijmegen doma porazil Vitesse Arnheim 1:0 brankou z 92. minuty, když se z pokutového kopu prosadil El-Akchaoui. Chris Eagles odehrál 81 minut utkání, pak ho vystřídal Rutger Worm.

Bardsley, Martin
Rangers vyhráli v St. Mirren 3:2 díky brankám Adama, Buffela a Nova. Bardsley ani Martin do utkání nenastoupili.

Rossi
Newcastle prohrál s Middlesbrough 1:0 na jeho hřišti díky brance Yakubu z 85. minuty. Giuseppe Rossi proseděl celý zápas na lavičce náhradníků.