Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu na hostování? To se dozvíte zde.

Ben Foster
Watford prohrál na hřišti Arsenalu 3:0. Ben Foster odchytal celý zápas a překonali ho Thierry Henry a Emmanuel Adebayor, vlastní gól si vstřelil Stewart.

Jonny Evans, Souleyman Maman, Darron Gibson, Dong Fangzhuo, Fraizer Campbell, Danny Simpson
Royal Antverpy doma remizovali s Ronse 3:3. Jonny Evans nemohl kvůli suspendaci nastoupit. Souleyman Maman odehrál celé utkání. Darron Gibson odehrál pouze první poločas, poté ho vystřídal Dong Fangzhuo. Fraizer Campbell odehrál celé utkání a vstřelil úvodní gól utkání. Danny Simpson kvůli zranění do utkání nezasáhl.

Tim Howard
Everton prohrál v Middlesbrough 2:1. Tim Howard odehrál celý zápas a překonali ho Yakubu a Viduka. Tim Cahill už pak jenom snížil.

Lee Martin, Phil Bardsley
Rangers doma překvapivě prohráli s Caledonian 0:1. Lee Martin kvůli zranění do utkání nenastoupil. Phil Bardsley odehrál celé utkání, ale do statistik se zapsal pouze žlutou kartou.

Chris Eagles
NEC Nijmegen vyhrál v NAC Breda 2:0 díky dvěma brankám Dennebooma. Chris Eagles odehrál 79. minut utkání, poté ho vystřídal Andrzej Niedzielan.

Adam Eckersley
Bröndby Kodaň doma prohrála s Midtjylland 1:3. Adam Eckersley kvůli zranění do utkání nenastoupil.

Giuseppe Rossi
Newcastle doma prohrál s Boltonem 1:2. Giuseppe Rossi se na hřiště dostal až v 84. minutě utkání, když nahradil tureckého záložníka Emreho. Newcastle sice vedl po brance Ameobiho, ale Diouf pak dvěma brankami zápas otočil.

Gerard Pique
Real Zaragoza vyhrála v San Sebastianu 3:1, ale Gerard Pique do utkání nezasáhl.