Nemanja Vidic: Chci střílet další branky

Srbský obránce Nemanja Vidic věří, že po vstřelení první branky v dresu United budou následovat další zápasy, ve kterých se střelecky prosadí.

Nemanja Vidic vstřelil svůj první gól za Manchester United v zápase 8. kola Premier League proti Wiganu, když hlavou vyrovnával na 1:1. Zápas nakonec Manchester vyhrál 3:1. Vidic je přesvědčen, že i nadále bude pokračovat ve střílení branek, ale ze všeho nejvíce se snaží o tom, aby brankám zabránil.

"Doufám, že budu i nadále střílet branky za Manchester United, ale uvidíme. Přeci jenom jsem obránce. Pokud bude šance vstřelit branku, bude to super, ale hlavně se musím starat o to, abych zabránil brankám v naší síti. Jsem strašně rád, že jsem vstřelil první gól v dresu United, ale nejdůležitější je to, že jsme vyhráli a z Wiganu jsme si odvezli všechny tři body. V prvním poločase jsme nehráli moc dobře. Věděli jsme, že pokud chceme vyhrát, musíme začít hrát lépe. Ale tyto zápasy jsou vždy těžké, když se vrátíte po zápasech v reprezentacích. V národních týmech trénujete jinak, než v klubu a pak před zápasem je docela těžké, se na to pořádně připravit. Ale v druhém poločase jsme hráli mnohem lépe než Wigan. Měli jsme několik šancí a hlavně jsme vstřelili tři branky a ukázali jsme, že máme silný tým. Hrajeme lépe a lépe. Teď máme před sebou dvě těžké utkání – proti Kodaňi a proti Liverpoolu. Pokud chceme pomýšlet na vítězství, potom musíme hrát minimálně tak dobře, jako v druhém poločase v zápase proti Wiganu", řekl Nemanja Vidic.