Wigan – Manchester United 1:3 (1:0)

Mancester United zvítězil v 8. kole Premier League nad Wiganem 3:1. Svůj první gól v dresu United vstřelil Nemanja Vidic.

Do utkání nenastoupili zranění Cristiano Ronaldo, Gabriel Heinze, Mikael Silvestre a také Gary Neville. Ryan Giggs usedl po zranění na lavičku náhradníků. Wigan měl skvělý vstup do utkání, již ve 3. minutě přiťukl míč Scharner po nepřímém kopu Leightonu Bainesovi a ten střelou z 25ti yardů překonal Edwina Van der Sara. V 6. minutě z dálky střílel Denny Landzaat, ale nad. V 14. minutě po centru Tealeho hlavičkoval Arjan De Zeeuw, ale nad. O minutu později z dálky pálil Michael Carrick, ale nad. V 16. minutě se ke střele dostal Louis Saha, ale minul pravou tyč. V 18. minutě se do dobré příležitosti dostal Rooney, ale Kirkland jeho pokus kryl. V 24. minutě z 18ti yardů vypálil Rooney a trefil břevno domácí branky! V 32. minutě z dálky vypálil Teale, ale nad. V 34. minutě se ke střele dostal Rooney, ale ani on netrefil branku. V 38. minutě se v dobré příležitosti objevil Scharner, ale zblízka přestřelil. V 44. minutě se dostal ke střele Patrick Evra, ale Kirkland míč vyrazil. Do druhého poločasu nastoupil Ryan Giggs, když nahradil Wese Browna. Hned v 46. minutě se do šance dostal Solskjaer, ale přestřelil. V 57. minutě naopak pálil Saha, ale vedle. V 61. minutě bylo vyrovnáno – po rohovém kopu Ryana Giggse se hlavou prosadil Nemanja Vidic, pro kterého to byl vůbec první gól v dresu Manchesteru United. V 66. minutě už Manchester vedl a to když Wayne Rooney přihrál Louisu Sahovi a ten se nemýlil – 1:2. V 75. minutě z 20ti yardů pálil Lee McCulloch, ale Van der Sar byl pozorný. V 84. minutě zkoušel Rooney překvapit Kirklanda, ale přestřelil. V nastaveném čase se střelou z 18ti yardů gólově prosadil Ole Gunnar Solskjaer – 1:3. Manchester tak nakonec vyhrál 3:1 hlavně díky dobrému výkonu v druhém poločase.