Jak si vedli hráči Manchesteru United v reprezentaci?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu v reprezentacích? Do se dozvíte právě tady.

Skotsko – Francie 1:0
Skotsko doma porazilo Francii 1:0 díky brance Caldwella v 67. minutě utkání. Darren Fletcher odehrál za domácí celý zápas. Louis Saha se v francouzském dresu dostal na hřiště až v 62. minutě utkání, když vystřídal Davida Trezegueta, ale neskóroval.

Anglie – Makedonie 0:0
Anglie doma překvapivě uhrála s Makedonií bezbrankovou remízu. Gary Neville odehrál celý zápas stejně jako Michael Carrick. Wayne Rooney odehrál 74. minut utkání, pak ho vystřídal Jermaine Defoe. Rio Ferdinand kvůli zranění do zápasu nezasáhl. Kieran Richardson, Ben Foster a Wes Brown nebyli ani na lavičce náhradníků.

Kypr – Irsko 5:2
Kypr doma rozdrtil překvapivě Irsko 5:2. John O’Shea odehrál za hosty celý zápas, ale do statistik se zapsal pouze žlutou kartou.

Dánsko – Severní Irsko 0:0
Dánsko nedokázalo Sev. Irsku vstřelit ani jeden gól a zápas tak skončil bezbrankovou remízou. Za hosty odehrál celý zápas Jonny Evans, ale do statistik se zapsal pouze žlutou kartou.

Bulharsko – Holandsko 1:1
Bulhaři doma remizovali s Holandskem 1:1. Edwin Van der Sar odchytal za hosty celý zápas a překonal ho pouze v 12. minutě Petrov. V 62. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Robin Van Persie.

Srbsko – Belgie 1:0
Srbsko doma porazilo Belgii 1:0 díky brance Nikoly Zigice z 54. minuty utkání. Za domácí odehrál celé utkání Nemanja Vidic.

Řecko – Norsko 1:0
Řecko doma porazilo Norsko 1:0. Jediný gól utkání vstřelil v 33. minutě Katsouranis. Za hosty odehrál celý zápas Ole Gunnar Solskjaer, ale branku se mu vstřelit nepovedlo.

Portugalsko – Ázerbajdžán 3:0
Portugalsko doma v pohodě porazilo Ázerbajdžán 3:0. Dvě branky vstřelil hráč Manchesteru United Cristiano Ronaldo. Třetí gól přidal obránce Ricardo Carvalho. Ronaldo odehrál 73. minut utkání, poté ho vystřídal Nani ze Sportingu Lisabon.