UEFA bude prošetřovat stížnost Manchesteru United

UEFA potvrdila, že bude vyšetřovat stížnost Manchesteru United na fanoušky Benficy Lisabon, kteří udájně rasisticky měli urážet hráče Manchesteru United během utkání Ligy Mistrů.

Manchester United zvítězil v utkání Ligy Mistrů na stadionu Estadio da Luz 1:0 díky brance francouzského útočníka Louise Sahy. Během tohoto utkání měli fanoušci Benficy Lisabon rasisticky urážet tyto hráče Manchesteru United – Patrice Evra, Louis Saha, Kieran Richardson a Wes Brown. Zatímco portugalský klub popírá, že by se fanoušci chovali nějak nesportovně, Manchester United ihned po návratu do Anglie napsal na sídlo UEFA písemnou stížnost. Vedení UEFA nyní bude celou situaci zkoumat.

"UEFA bude vyšetřovat písemnou stížnost Manchesteru United, který si stěžuje, že domácí fanoušci uráželi jejich hráče během utkání Ligy Mistrů skupiny F mezi Benficou Lisabon a Manchesterem United, které se hrálo 26. září tohoto roku. Anglický klub si stěžuje, že fanoušci Benficy rasisticky uráželi hráče anglického týmu během zápasu, který United vyhráli 1:0", stojí v prohlášení UEFA.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.